Lenka

Byla jsem nemocná.
Uzdravila jsem se.
Byla jsem nešťastná a sama.
Teď jsem šťastná a zamilovaná.
Myslela jsem si, že vím všechno.
Teď nevím nic a ze všeho nejvíc mě baví objevování.
Neměla jsem ráda sebe ani svoje tělo.
Teď se sebou vycházím a milovat se, tak jak jsem, se učím.

Byla to lehká cesta? Nebyla. K tomu, kde jsem teď vedlo hodně karambolů, trápení a životních zkušeností, které mě ošlehaly jak kopřivy schované pod širokými stébly trávy na louce. Teď jsem žena, co miluje poezii, klid v duši, nohy v trávě, hrnek kafe v ruce a muže vedle sebe.

A k tomu všemu mě moc baví lidské příběhy a přicházení na souvislosti mezi tím, jak jsme nastavení a jak se to propisuje do života tam venku. A hlavně jak to změnit. Neslibuju, že je to snadné, ale je to možné. Jak to vím? Z vlastní zkušenosti a z praxe, kdy mi za více než 5 let prošly pod rukama stovky lidských příbehů, které se podařilo změnit. Protože když změníte svůj příběh, změníte svůj život.


NA CO MÁM PAPÍR

REIKI
1. a 2. stupeň – škola MaDào Chéng Gōng – Vladimír Štěpánek, Renáta Drozdová (PRAHA)

PSYCH – K
facilitátor – BASIC (ČR), ADVANCED (VÍDEŇ), Health and Wellbeing Program (LONDÝN)


INSTRUKTOR JÓGY
Blanka Janíčková (PRAHA)


…a ještě další desítky papírů, co jsem vlastně nikdy nepoužila, ale mám je doma v šuplíku:)


V dávné minulosti, co už mi připadá jako pravěk jsme se mohli potkat prostřednictvím rádia, kde jsem přes deset let vysílala „pozitivní vibrace“, nebo protančit střevíce v mém tanečním studiu v Brně, kde jsem vedla lekce Zumby. Taky jste ode mě mohli číst pár řádků a rozhovorů v časopisech, kam jsem pravidelně přispívala. Miluju život a vždycky jsem chtěla prozkoumat všechny jeho barvy. Ráda dělám věci po svém, proto jsem většinu svého života podnikala a byla u zrodu úžasných projektů dalších tvořivých lidí. I tyhle zkušenosti mi pomohly a stále pomáhají i teď v mé aktuální praxi.

Máte chuť se sejít? Napište mi mail na
budklid@gmail.com